Adıyaman

ALTIN EMLAK -ADIYAMAN KAHTA

ADIYAMAN KAHTA ALTINEMLAK TEMSİLCİLİĞİ OLARAK Alanında tecrübeli, profosyonel, güçlü, güleryüzlü ve genç kadrosu ile Siz değerli müşterilerimize gayrimenkul danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

İstanbul

ALTIN EMLAK -AKKOZA

AKKOZA ALTINEMLAK TEMSİLCİLİĞİ OLARAK Alanında tecrübeli, profosyonel, güçlü, güleryüzlü ve genç kadrosu ile Siz değerli müşterilerimize gayrimenkul danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

İstanbul

ALTIN EMLAK -ALİBEYKÖY

ALİBEYKÖY ALTINEMLAK TEMSİLCİLİĞİ OLARAK Alanında tecrübeli, profosyonel, güçlü, güleryüzlü ve genç kadrosu ile Siz değerli müşterilerimize gayrimenkul danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

İstanbul

ALTIN EMLAK -ARNAVUTKÖY MERKEZ

ARNAVUTKÖY MERKEZ ALTINEMLAK TEMSİLCİLİĞİ OLARAK Alanında tecrübeli, profosyonel, güçlü, güleryüzlü ve genç kadrosu ile Siz değerli müşterilerimize gayrimenkul danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

İstanbul

ALTIN EMLAK -BAĞCILAR MERKEZ

BAĞCILAR MERKEZ ALTINEMLAK TEMSİLCİLİĞİ OLARAK Alanında tecrübeli, profosyonel, güçlü, güleryüzlü ve genç kadrosu ile Siz değerli müşterilerimize gayrimenkul danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

5Haziran
...
Emlak işletmesi ve danışman sayısı artıyor

Taşınmaz ticareti yetki belgesi alan emlak işletmesi sayısı 34 bin 500’e ulaştı. Mesleki Yeterlilik Belgesi alan sorumlu emlak danışmanı ve emlak danışmanı sayısı da 62 bini geçti.

9Temmuz
...
Mega proje İstanbul'a değer katacak....

Kanal İstanbul projesinin gayrimenkul sektörüne katacağı değere vurgu yapan Emlak Uzmanı Mustafa Hakan Özelmacıklı, " Proje ile İstanbul'un kuzey koridorunda yeni bir çekim merkezi oluşturulmuş olacak.

}